Navigace: IVT Centrum - Specifikace

Specifikace tepelného čerpadla

Instalaci tepelného čerpadla se rozhodně vyplatí svěřit specializované firmě. Principy návrhu a zapojení systémů s tepelnými čerpadly jsou zcela odlišné od systémů s kotli na elektřinu nebo uhlí. Pokud svěříte instalaci tepelného čerpadla běžné topenářské firmě, zvyklé instalovat pouze klasické zdroje tepla, nemusí dodané tepelné čerpadlo přinést očekávané úspory a požadovaný komfort.

Je to podobné jako s pizzou. Když si na ni chcete opravdu pochutnat, objednáte si ji v pizzerii, kde mají zkušeného kuchaře, ty pravé ingredience a pořádně rozžhavenou pec. Určitě budete mnohem spokojenější, než když si ji za stejné peníze koupíte v normální hospodě a dostanete polotovar rozmrazený v mikrovlnce.

Z těchto důvodů jsme vybrali ty nejlepší a nejzkušenější specializované prodejce tepelných čerpadel a zařadili je do značkové prodejní sítě IVT CENTRUM. Pokud zvolíte IVT CENTRUM, získáte spráně navržené a spolehlivé tepelné čerpadlo, dodané specializovanou instalační firmou, které Vám celoročně zajistí příjemnou tepelnou pohodu a dostatek teplé vody.